13. listopadu 2017 v 8:43 | Kanec |  Zápasy PL 2017/2018

FC Pačo - Malibu 1:5 (1:0)

Sestava: Kanec - Marek, Ivan, Adam, Jiřík, Venca, Libor, Petr, Michal
Branka: Jiřík

Poslední utkání podzimní části Pivní ligy nedopadlo bodově dobře. Opět jsme odešli poraženi a je to škoda. První půle byla z naší strany parádní. Veškerá snaha Malibu vyšla na prázdno a my jsme dokázali jednu z našich šancí proměnit. V poločase jsme tak vedli celkem překvapivě, nikoli však nezaslouženě 1:0.
Bohužel druhá půle už tak povedená nebyla. Ani ne po minutě bylo vyrovnáno, po třech už to bylo 1:2 a v páté minutě už to bylo 1:3. Hodně špatný start do druhé půle. I přesto jsme se snažili o vyrovnání, ale naše koncovka byla tragická. Několikrát jsme naprosto selhali v zakončení a naše šance byť byly 100%, nejenže neskončili golem, ale ani jsme brankáře Malibu nevystrašili. Škoda těchto šancí, bylo jich opravdu dost a mohlo to skončit lépe než 1:5.

Pozápasová tiskovka se nesla v duchu vyhodnocení podzimní části a jedním z bodů na programu byla i fyzická kondice našich klíčových hráčů. Evidentně nám chybí pořádná zimní příprava a proto vedení týmu rozhodlo a vybralo termín pro zimní soustředění 2018. Tentokrát se zaměříme především na fyzickou kondici a při dlouhých zimních večerech probereme naši finální fázi. Z tohoto důvodu je žádoucí maximalizovat účast a doufám, že všichni klíčoví plejeři se zúčastní.