16. října 2017 v 16:14 | Kanec |  Zápasy PL 2017/2018

Sestava: Kanec - Marek, Libor, Šurda, Jiřík, Adam, Venca, Velouš, Petr, Herr, Ivan
Branka: Venca

4. kolo Pačo-Chris 3:2 (0:2)

Sestava: Kanec - Marek, Libor, Šurda, Jiřík, Adam, Venca, Velouš, Petr, Dan
Branka: Venca, Šurda, Adam

Po debaklu v minulém kole jsme si naordinovali léčbu v podobě dvojzápasu. Kromě utkání 7. kola proti Křížkům jsme si domluvili i dohrávku odloženého 4. kola. Ideální počasí a k tomu nutnost konečně bodovat nám do týmu přiválo dva veterány, kteří přišli podpořit na hřiště, třetí dorazil alespoň na lavičku a čtvrtý se vrátil ze zahraniční dovolené. Do prvního utkání jsme tak natupovali v 11-ti hráčích a to se nám už dlouho nestalo. Vše to z lavičky dokumentoval Vlastík a snad se dočkáme i nějakých fotek :)
Obě utkání se pro nás nevyvíjela moc dobře. Soupeři byli silní a v obou utkáních jsme v poločase prohrávali. S Křížkama to bylo 0:1 a s Chrisem dokonce 0:2. Vyšly nám ale oba dva druhé poločasy a možná to mohlo být i bodů šest. Za závěrečnou desetiminutovku proti Křížkům bychom si ty tři body možná zasloužili. Ale hraje se na 40 minut a tak je remíza spravedlivá.
V prvním zápase se bohužel zranil Ivan a v polovině toho druhého musel odjet jeden z navrátilců Herr, který tak odjížděl za stavu 0:2 a jen z SMS se dozvěděl, že jsme utkání proti Chrisu třemi goly ve druhé půli utkání otočili. Naopak Dan, který se vrátil ze zahraničního angažmá nastoupil až do druhého utkání. Třetí z navrátilců Marek odehrál obě utkání a všichni tři společně s ostatními zabojovali a získali jsme tak konečně první body do tabulky.
Víc už toho dneska nanapíšu, mám toho ještě dost k udělání a nechám vám prostor v komentářích.

PS: Ado, za toho ruma bych ti nejraději ....