10. května 2015 v 15:35 | Kanec |  Zápasy PL 2014/2015

FC Pačo - Tři Křížky 3:4 (1:3)

Sestava : Kanec - Šurda, Alfik, Adam, Venca, Libor, Vlastík, Jiřík, Herr, Velouš, Zachar
Střelci : Venca 2x, Šurda

Dnešní utkání proti tradičnímu soupeři se odehrálo na terénu, který odpovídal současnému počasí.
Utkání tak bylo o něco "zajímavější", nicméně i na tomto těžkém terénu se zrodilo několik šancí na obou stranách.

Na počátku první půle jsme se dokázali jako první prosadit střelecky a šli do jednobrankového vedení. Trefil se Venca a jeho střela nám připoměla, co za střelce máme v týmu. Bohužel se nám nepodařilo proměnit některou z dalších šancí a tak trestal soupeř. Ješte do konce první půle se prosadil třikrát a tak jsme na lavičku usedli za stavu 1:3.
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zápas zvrátit, nebo alespoň zdramatizovat a to se nám povedlo, byť jen částečně. Díky dvěma brankám, kdy se střelecky prosadil Šurda a po něm opět střelec prvního golu, Venca, jsme dokázali srovnat poločasový stav 1:3 na zajímavých 3:3 a utkání tak získalo nový náboj. Ale jak už to umíme snad jen my, během několik vteřin po vyrovnání jsme opět inkasovali a soupeř opět vedl o jeden gol. Do konce zápasu už žádná šance golem neskončila a tak je dnes tím šťastnějším soupeř. Nicméně je potřeba říct, že soupeř nebyl z nejlehčích a bojovnost nám nechyběla. Srovnání po nástupu do druhé půle, to že jsme se za stavu 1:3 nesložili, je potěšující. Škoda, že jsme zápas nedotáhli alespoń k remíze.