14. dubna 2014 v 11:25 | Kanec |  Zápasy PL 2013/2014

FC Pačo - FC Chris Ostrava 2:3 (1:0)

Sestava : Kanec - Marek, Šurda, Libor, Herr, Velouš, Zachar, Venca, Vlastík, Alfi, Činel
Střelci : Herr, Šurda

Po zimní pauze jsme opět naskočili do kolotoče s názvem Ostravská Pivní liga a prvním jarním soupeřeme nám nebyl nikdo jiný než po podzimu první tým tabulky FC Chris.
Zahájení jarní části se neslo ve stínu jedné nemilé události a tím je vyloučení Chacharů z další účasti v PL !!
Rozhodnutím vedení PL se podzimní výsledky nechávají v platnosti a dále budeme pokračovat bez chacharů !!

Co se týče samotného zápasu do naší sestavy se vrátil Herr a jako správná posila se předvedl jak na hřišti, tak při předzápasové strategické poradě. V zápase se prosadil střelecky a jeho předzápasový "příspěvek" určitě potěšil a zahřál nejednoho hráče týmu. Tak vítej zpět Pavlíku Úžasný

V zápase jsme určitě nebyli vedoucímu týmu tabulky slabým soupeřem a i přes porážku to z naší strany nebyl špatný zápas. V poločase jsme byli dokonce ve vedení a do druhé půle jsme šli s vidinou reálné šance na zisk bodů. Bohužel se ve druhé půli dokázal jako první prosadit soupeř a tím srovnat na 1:1. Za necelou minutu se soupeř prosadil podruhé a bylo na nás, zda se dokážeme opět prosadit a srovnat výsledek. To se nám povedlo, nicméně třetí gol v naší síti pár minut po našem vyrovnání stanovil konečný výsledek utkání.
Z prvního jarního zápasu tedy odcházíme poraženi a bez zisku bodu, nicméně vzhledem k průběhu zápasu a předvedené hře se není třeba obávat dalších utkání. Určitě je v našich silách zlepšit dosavadní postavení v tabulce a stoupat vzhůru k předním příčkám.