PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

23.9.2018 - 12.00hod - POHÁR

P A Č O - C H R I S


Memoriál Tomáše Lichnovského

15. prosince 2013 v 14:07 | Kanec
V sobotu 7.12.2013 jsme se rozhodli vyplnit svůj den sportem a tak jsme se po roce opět zúčastnili tradičního turnaje v Ostravě Hrabůvce.


Tento 14. ročník přinesl několik novinek. Především se změnil název, což je novinka nejpodstatnější. Od letošního roku tedy tento tradiční prosincový turnaj nese název Memoriál Tomáše Lichnovského, na památku jednoho z hráčů pořádajícího týmu, který nás v průběhu tohoto roku opustil. Na začátku turnaje, při nastoupení týmů, se pořadatel zhostil krátké úvodní řeči, při které nezavzpomínal jen na Tomáše, ale i našeho kamaráda a spoluhráče Pača, který byl pravidelným účastníkem tohoto turnaje a také nás v uplynulém roce opustil.

Po úvodním vystoupení pořadatelů a krátkém úvodním slově rozhodčího proběhlo rozlosování turnaje. V letošním ročníku startovalo 6 týmů rozdělených do dvou tříčlených skupin, přičemž první dva postupovaly do semifinále a třetí týmy se utkaly o 5. místo. Dva týmy byly nasazeny do čela skupin (Chris jako obhájce a pořadatel 1. Pivní peruť) a tak se losovalo pouze o zbývající místa ve skupinách. Protože se poprvé stalo, že jsme do turnaje přihlásili dva týmy (FC Pačo, FC Kahan) pořadatelé rozhodli, že se ve skupině nepotkáme a při losu toto zohlednili. V turnaji se objevily dvě posily. Jedna pouze pro tento turnaj, kdy FC Kahan posíli Klepis z United a také Herr, který se po krátké pauze vrací do týmu FC Pačo i pro jarní boje Pivní ligy.

Jak už to bývá, každý fotbalový turnaj se obvykle točí kolem výsledků a statistik. V letošním roce jsme poprvé měli dvě želízka v ohni a tak jsme mohli doufat v nějaký ten výsledek, který by nám rozšířil sbírku trofejí. Nebudu se rozepisovat k jednotlivým zápasům, stejně už si toho moc nepamatuju. Výsledkový servis a složení týmů naleznete v závěru článku. V tuto chvíli shrnu jen to nejdůležitější z pohledu FC Pačo a FC Kahan. FC Kahan skončil ve své skupině poslední bez zisku bodu a musel se tak spokojit s bojem o páté místo, který zvládnul a získal tak konečné 5. místo. FC Pačo byl na své pouti turnajem úspěšnější a po vítězství ve skupině zvítězil i ve svém semifinále nad Silesií. Do finále pak nastoupil proti obhájci titulu FC Chris, který byl již nad naše síly a po jasném vítězství FC Chris jsme se museli spokojit s konečným 2. místem, se kterým jsme určitě spokojeni.
Bohužel se díky nepovedenému finále nepovedlo získat pohár pro nejlepšího střelce, jelikož Venca z Chrisu se narozdíl od Šurdy dokázal ve finále prosadit opakovaně a tak nám tato trofej unikla. Druhá individuální trofej pro nejlepšího brankáře skončila v našich řadách a je potřeba přiznat, že to je především díky unáhlenému rozhodnutí pořadatelů, kteří ovlivněni boji ve skupinách a v semifinále rozhodli předčasně pro naše barvy. Po finálovém utkání by určitě volba pořadatelů byla jiná.

Samotný turnaj opět přinesl zajímavá utkání, překvapivé výsledky, spousty branek a především pohodové dopoledne zpříjemněné poturnajovým posezením, které je každoročním závěrečným prvkem tohoto dne. I tentokrát se turnaj povedl, k čemuž určitě přispěly jak týmy, tak především pořadatelé a opět výborný a respektovaný rozhodčí Standa Wonka.

FC Pačo : Kanec - Šurda, Velouš, Jiřík, Libor, Činel
FC Kahan : Marek - Adam, Zachar, Venca, Herr, Klepis

Skupina A
Chris - Silesia 4:4
Silesia - Kahan 7:3
Chris - Kahan 8:3

Skupina B
Pivní peruť - Panteři 7:0
Panteři - Pačo 1:12
Pivní peruť - Pačo 2:2

Semifinále 1
Pačo - Silesia 3:2
Semifinále 2
Chris - Pivní peruť 3:3 (3:2 pen)

o 5. místo
FC Kahan - Panteři 5:3
o 3. místo
Silesia - Pivní peruť 1:3

FINÁLE
FC PAČO - FC CHRIS 1:9


Fotogalerie : stránky FC Pačo
Další fotografie z turnaje : Brudas - Rajče.net
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kanec Kanec | 16. prosince 2013 v 18:01 | Reagovat

To bylo keců že není žádný článek a když se konečně na něco zmůžu tak zase ticho a komentáře jako by neexistovaly :-x

2 Libor Libor | 17. prosince 2013 v 14:24 | Reagovat

Ja sám bych to nevystihnul lépe.

3 Velouš Velouš | 17. prosince 2013 v 14:29 | Reagovat

Snad jen , kvalitní los turnaje!! [:tired:]

4 Jiřik Jiřik | 17. prosince 2013 v 22:43 | Reagovat

Kvalitní ruka losujícího. :-) .... Jinak, Kanec k tomu již není co dodat a každé další slovo by tu bylo navíc. :-)

5 Alex Alex | 18. prosince 2013 v 12:48 | Reagovat

Čtu si tvůj článek, na šlágru posloucham duo YAMAHA a je mi krásně :-D

6 Velouš Velouš | 18. prosince 2013 v 13:07 | Reagovat

Díky Jirko :-P  .. dneska závěrečný trénink ,takže všici!!

7 šurda šurda | 18. prosince 2013 v 15:43 | Reagovat

Idu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama