6. října 2013 v 13:11 | Kanec |  Zápasy PL 2013/2014

FC Pačo - Corpus 8:1 (3:0)

Sestava : Kanec - Marek, Šurda, Venca, Velouš, Zachar, Adam, Libor
Střelci : Venca 4x, Šurda 2x, Libor, Marek

Dnes jsme konečně zabrali a získali jsme první body do tabulky pivní ligy. Možná překvapivě lehce jsme porazili tým Corpusu a to výrazným rozdílem.

Do utkání jsme šli se dvěmi hráči na lavičce připravenými na střídání, zatímco soupeř byl opět v počtu na velký fotbal. Proto jsme zvolili naši oblíbenou taktiku na pomalé brejky a ta v první půli přinesla ovoce. Narozdíl od soupeře jsme dokázali naše šance proměnit a to i za pomocí soupeřovy obrany. Do druhé půle jsme tak šli za stavu 3:0 a to nám dávalo šanci na zisk prvních bodů.
Ve druhé půli nám vycházeli naše brejky a poté, co byl vyloučen soupeřův golman za hru rukou mimo brankoviště, přičemž zabránil míči doputovat do prázdné brány, to vypadalo na klidné dohrání zápasu a pohodový zisk tří bodů. Naši přesilovku jsme odehráli excelentně a po dalších krásných golech jsme si došli pro první tři body.