22. září 2013 v 13:35 | Kanec |  Zápasy PL 2013/2014

FC Pačo - Tři Křížky 1:2 (0:1)

Sestava : Kanec - Marek, Velouš, Zachar, Činel, Adam, Venca, Vlastík, Jiřík, Libor, Šurda
Střelci : Adam

Dnešní zápas nám bohužel body nepřinesl. Mohl bych napsat, že jsme si minimálně jeden bodík zasloužili, mohl bych napsat, že jsme byli lepší. Možná by to i někdo odsouhlasil, ale já myslím, že dnešní zápas nebyl z naší strany na tři body. Po první půli ani na bod :(

Pravdou je, že po první půli jsme mohli prohrávat mnohem více než 1:0. To co jsme v první půli předváděli na hřišti si nic jiného než debakl nezasloužilo. Díky štěstí se však soupeř prosadil jen jednou a do druhé půle nebylo nic ztraceno. Druhá půle byla z naší strany mnohem lepší a v podstatě se hrál vyrovnaný zápas. Dokázali jsem srovnat a snad jsme si mysleli i na tři body. Bohužel soupeř to viděl jinak, chvíli po našem vyrovnání se opět prosadil, zvýšil na 2:1 a na toto už jsme nedokázali najít odpověď.

Příští týden hrajem podle rozpisu ve 12.00 proti United a podle zákulisních informací odehrajeme i odložené utkání proti Čistírně a to v 09.00hod !!