15. září 2013 v 13:36 | Kanec |  Zápasy PL 2013/2014

FC Pačo - Špice 2:5 (0:2)

Sestava : Kanec - Marek, Velouš, Zachar, Činel, Alfi, Vlastík, Jiřík, Libor, Šurda
Střelci : Šurda 2x

Tak se stalo, co se stát nemělo. První utkání sezony nám nevyšlo a musíme doufat, že tato ztráta bude ojedinělým excesem v naší jinak luxusní a úspěšné sezoně Mrkající

V utkání jsme poměrně rychle prohrávali 0:2 a v první půli jsme nebyli schopni s tím něco udělat. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním porvat se o nějaký ten bodík. Začátek druhého poločasu nebyl nijak špatný, celkem rychle jsme snížili na rozdíl jednoho golu a vypadalo to nadějně. Bohužel asi jen půl minuty. Soupeř opět udeřil a zvýšil na 3:1. To nás sice lehce rozhodilo, i přesto jsme se však za pár minut opět prosadili a snížili na 2:3. Naděje na srovnání, či dokonce obrat v zápase žila, bohužel ne moc dlouho. Tento gol byl z naší strany poslední, prosadit se dokázal už jen soupeř a to hned dvakrát. Konečný výsledek nám tedy body nepřinesl a začínáme tak sezonu bez zisku bodu Zamračený

Uvidíme v dalších zápasech jakým směrem se bude tato sezona ubírat. První zápas sice nepotěšil, nicméně o osudu této sezony se bude rozhodovat v mnoha dalších utkáních a jeden výsledek nikdy sezonu neudělal a neudělá. Takže nic se neděje, prostě příště vyhrajem a na ten titul se trochu nadřem Mrkající

Jakmile to tu dopíšu, hodím sprchu, abych ze sebe smyl ten prach a bordel ze škváry a pak se pustím do fotografií z dnešního dne. Mezitím se snad na facebooku objeví výsledky ostatních zápasů a tak budu moct doplnit i tabulku.